Globus (a Tesco)

30. dubna 2018 v 14:15 | Jamie |  Kde nakoupit
To jsem zase jednou trajdala po Praze a říkala si, že bych si mohla udělat radost. Ale kam zajít? Ve veganských fb skupinkách s se lidé zmiňovali o Globusu. Že je to teď veganský ráj. Inu, rozhodla jsem se tam vypravit. Nekecali. Takový regály veganskýho jídla u nás na "vesnici" nemáme. Nejvíce mě zaujaly zmrzliny. Už dlouho jsem hledala veganskou zmrzku, která nebude sorbet/ovocná dřeň. A světlo mrazáku mě osvítilo. Projela jsem pohledem výběr a vytáhla si stracciatellovou vegan zmrzku (pozn. byla následně snězená na posezení...jen mnou).
Další nájezd jsem udělala na chlazené výrobky. Tam jsem si vzala Goody-Foody řízek. Docela mi chutnal, ale kukuřízek u mě zatím vede ze všech "řízků". Ten jsem si tam také "ulovila", spolu s tofu-stripsama. Jako další jsem vzala vegan sýr od Tudlee a burger od Linda McCartney´s (na obalu je sice "vegetarian", ale zrovna tento je vhodný i pro vegany. Ale pozor při nákupu. Mají i vegetariánský, který je s mozzarellou). Tento nákup mě vyšel na nějakých 300 - 400 kč.
Jako další jsem se vydala do Tesca v Letňanech. Když jsem vstoupila, tak mě překvapila cena ovozel. Avokádo (které nemám na fotce) za 20,- (normálně ho kupuju za 36,-). Mango taktéž za dvacku a dračí ovoce za 40 kč. Byla jsem okouzlená. I Tesco, co se veganské nabídky týče na tom není zle. Koupila jsem si tam ještě jeden vegan sýr - Nature&Moi. Tenhle nákup mě stál něco přes 130 kč.
Domů jsem jela spokojená a s batohem plným jídla. A až se příště vydám do Prahy, tak se nedivte, až v nějakém Globusu nebude zmrzka. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama