Forky´s

2. května 2018 v 12:00 | Jamie |  Restaurace
Forky´s... to už je taková moje srdcovka. Kdykoliv jsem v Praze a rozmýšlím, že bych zkusila i jiné "fastfoody", tak stejně vždy vyhraje Forky´s. A vždy si dám to stejné - cheeseburger s bramborov-batátovýma hranolkama a spicy dipem. Holt tohle jídlo se tak dobrý, že ani nechci ochutnat jiné.
Co se Forky´s celkově týče, tak obsluha je vždy originální. Líbí se mi, že tam zaměstnávají i cizince. Je to takové zpetření. A taky zbožňuju jejich zeď "slávy", na které jsou jména známých veganů.Restaurace se nachází v ulici Veleslavínova, což je asi 5 minut pěšky od Staromáku (ehm, anebo 15 minut, pokud jste jako já, která tam jde poprvé a snaží se vyhnout obřímu zástupu turistů, a tak to obchází všude možně, a pak chodí kolem Forky´s a je úplně slepá a "nadává", že jí ta GPSka nefunguje... ). Uvnitř si můžete sednout buď nahoře - tudíž hned u obsluhy, ale je tam jen pár míst, anebo jít po schodech dolu, kde je více místa, záchody atd.

Co se porcí týče... když jsem tam byla poprvé, šla jsem se svojí sestrou (někdo holt nemá kamarády, kteří by s ním absolvovali výlety za vegan jídlem, no). Obě jsme měly to stejné. Dojedla jsem svůj obří burger a stěží do sebe ládovala hranolky, ale dala jsem to. Zchvilku se ozvala sestra, že už nemůže. Já to samozřejmě nenechala jen tak a řekla jí, že to dojím. Byla to necelá půlka přece, easy, ne? No, zas ta easy to nebylo. Stěží jsem to do sebe soukala. Chuť byla, ale žaludek byl plný. Nakonec jsem to ale dala. Spokojená se svým výkonem jsem se rozvalila na židli a byla ráda, že mám na sobě volné kalhoty. Chvilku jsme tam ještě poseděly, abychom vstřebaly atmosféru (a aby mi slehlo, abych z tý židle vůbec vstala), a pak vyrazily vstříc Praze.


(Pozn. Ten burger je fakt velkej. Kamarádka si ho dávala napůl s přítelem a i tak měli dost.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama