Veggie parade 2018

28. června 2018 v 21:51 | Jamie |  Vegan akce
Výlet do Prahy jsem započala mandlovým latté, protože předchozí noc jsem prohýřela s výrobou letáčků na vegan akci, o které se určitě zmíním. Poté následovalo 2,5 hodinové bloudění po Praze.
Když konečně byly dvě hodiny, vydala jsem se na Václavák. V horní části už bylo dost lidí a já přišla akorát na zahájení. Pořadatelé měli malý proslov, a pak jsme se vydali po Václaváku s různými pokřiky. Celou cestu jsem se držela uprostřed průvodu. Byla jsem dojatá z toho, kolik generací tam bylo. Nejvíce mi vykouzliy úsměv dvě starší paní a malá holčička, kterou další den musely bolet hlasivky z toho, jak křičela. Celá akce byla pohodová. Na sestřih se můžete kouknout tady.

Zakončení průvodu bylo v mé milované Eternii. Je to takovej starší vysokej dům. Má svoje kouzlo. Ihned jsem vyběhla do horních pater, kde byly stánky s jídlem a já si koupila donuty od blue vegan pig shopu. Spokojená jsem pokoukla po ostatních a vydala se na dvůr, kde jsem si koupila fresh z manga s smaženej batátá - mňam! Během čekání se šíleně rozpršelo, ale to nám vegošům nevadilo - pro jídlo cokoliv. Pak jsem se už vydala do sklepů Eternie, kde byl hlavní program. Poslechla jsem si zajímavou přednášku Pavla Houdka, sportovní exhibici vegan sport clubu, a pak to, co mnoho z nás čekalo - koncert Presenta. Pár lidí se hned zezačátku vydalo do předních lajn pogovat a tancovat. I já se odvážila po asi dvou písničkách, a tak jsem to tam rozjeli. Atmosféra byla krásná!Díky za to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama